Migration Tools (7.x-2.3) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Textkörper

en: Date
de: Datum

en: Image
de: Bild

en: Teaser
de: Anrisstext

en: Component
de: Komponente

en: Location
de: Ort

en: Count
de: Anzahl

en: Attachments
de: Anhänge

en: Topic
de: Thema

en: Unpublished
de: Nicht veröffentlicht

en: Speaker
de: Sprecher

en: Credits
de: Danksagung

en: Duplicate titles
de: Doppelte Titel

en: Base domain
de: Basis-Domain
