Migration Tools (7.x-2.3) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Date
eu: Data

en: Image
eu: Irudia

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Component
eu: Osagaia

en: Location
eu: Kokalekua

en: Count
eu: Zenbatu

en: Attachments
eu: Eranskinak

en: Topic
eu: Gaia

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe
