Migration Tools (7.x-2.3) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Date
fa: تاریخ

en: Image
fa: تصویر

en: Teaser
fa: خلاصه

en: Component
fa: جزء

en: Location
fa: مکان

en: Count
fa: شمارش

en: Attachments
fa: پیوست‌ها

en: Topic
fa: موضوع

en: Unpublished
fa: منتشر نشده
