Migration Tools (7.x-2.3) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Date
he: תאריך

en: Image
he: תמונה

en: Teaser
he: תקציר

en: Component
he: רכיב

en: Location
he: מיקום

en: Count
he: כמות

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: Topic
he: נושא

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Migration
he: מיגרציה
