Migration Tools (7.x-2.3) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Date
hr: Datum

en: Image
hr: Slika

en: Teaser
hr: Mamac

en: Component
hr: Komponenta

en: Location
hr: Lokacija

en: Count
hr: Broj

en: Attachments
hr: Privitci

en: Topic
hr: Tema
