Migration Tools (7.x-2.3) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Date
ka: თარიღი

en: Image
ka: სურათი

en: Component
ka: კომპონენტი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Attachments
ka: მიმაგრებული ფაილები
