Migration Tools (7.x-2.3) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Count
my: ရေတွက်
