Migration Tools (7.x-2.4) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Date
be: Дата

en: Image
be: Малюнак

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Component
be: Кампанент

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Count
be: Колькасць

en: Attachments
be: Дадаткі

en: Topic
be: Тэма

en: Unpublished
be: Неапублікавана
