Migration Tools (7.x-2.4) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Image
bo: པར་རིས

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Count
bo: གྲངས

en: Topic
bo: གླེང་གཞི
