Migration Tools (7.x-2.4) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Date
cy: Dyddiad

en: Image
cy: Delwedd

en: Teaser
cy: Rhagflas

en: Component
cy: Cydran

en: Location
cy: Lleoliad

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: Attachments
cy: Atodiadau

en: Topic
cy: Testun
