Migration Tools (7.x-2.4) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Date
da: Dato

en: Image
da: Billede

en: Teaser
da: Smagsprøve

en: Component
da: Komponent

en: Location
da: Lokation

en: Count
da: Antal

en: Attachments
da: Bilag

en: Topic
da: Emne

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Migration
da: Migrering
