Migration Tools (7.x-2.4) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་

en: Attachments
dz: མཉམ་སྦྲགས་ཚུ།

en: Topic
dz: གནད་དོན།
