Migration Tools (7.x-2.4) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Date
et: Kuupäev

en: Image
et: Pilt

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Component
et: Komponent

en: Location
et: Asukoht

en: Count
et: Arv

en: Attachments
et: Manused

en: Topic
et: Teema

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Migration
et: Migreerimine
