Migration Tools (7.x-2.4) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Image
fi: Kuva

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Component
fi: Komponentti

en: Location
fi: Sijainti

en: Count
fi: Laskuri

en: Attachments
fi: Liitteet

en: Topic
fi: Aihe

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Migration
fi: Migraatio
