Migration Tools (7.x-2.4) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: Teaser
fr: Accroche

en: Component
fr: Composant

en: Location
fr: Emplacement

en: Count
fr: Décompte

en: Attachments
fr: Pièces jointes

en: Topic
fr: Sujet

en: Unpublished
fr: Non publié

en: Credits
fr: Crédits
