Migration Tools (7.x-2.4) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Date
id: Tanggal

en: Image
id: Gambar

en: Teaser
id: Ringkasan

en: Component
id: Komponen

en: Location
id: Lokasi

en: Count
id: Jumlah

en: Attachments
id: Sisipan

en: Topic
id: Topik

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan

en: Migration
id: Migrasi
