Migration Tools (7.x-2.4) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Date
it: Data

en: Image
it: Immagine

en: Teaser
it: Anteprima

en: Component
it: Componente

en: Location
it: Posizione

en: Count
it: Numero

en: Attachments
it: Allegati

en: Topic
it: Argomento

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: Migration
it: Migrazione
