Migration Tools (7.x-2.4) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Date
jv: Tanggal

en: Image
jv: Gambar

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Location
jv: Lokasi

en: Count
jv: Jumlah

en: Topic
jv: Topik
