Migration Tools (7.x-2.4) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Image
ku: وێنە

en: Location
ku: شوێن

en: Count
ku: ژمارە

en: Attachments
ku: پاشکۆکان

en: Topic
ku: بابەت
