Migration Tools (7.x-2.4) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Date
lt: Data

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Component
lt: Komponentas

en: Location
lt: Vieta

en: Count
lt: Skaičius

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: Topic
lt: Tema

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas
