Migration Tools (7.x-2.4) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Date
ro: Data

en: Image
ro: Imagine

en: Component
ro: Componentă

en: Location
ro: Locația

en: Count
ro: Contor

en: Attachments
ro: Ataşamente

en: Topic
ro: Subiect

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Migration
ro: Migrare
