Migration Tools (7.x-2.4) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Date
sk: Dátum

en: Image
sk: Obrázok

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Component
sk: Komponent

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Count
sk: Počet

en: Attachments
sk: Prílohy

en: Topic
sk: Téma

en: Unpublished
sk: Nezverejnené
