Migration Tools (7.x-2.1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: Date
es: Fecha

en: Image
es: Imagen

en: Teaser
es: Resumen

en: Component
es: Componente

en: Location
es: Ubicación

en: Count
es: Número

en: Attachments
es: Adjuntos

en: Topic
es: Tema

en: Unpublished
es: Sin publicar

en: Credits
es: Créditos

en: Migration
es: Migración
