Migration Tools (7.x-2.3) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Date
uk: Дата

en: Image
uk: Зображення

en: Teaser
uk: Анонс

en: Component
uk: Компонент

en: Location
uk: Місце розташування

en: Count
uk: Лічильник

en: Attachments
uk: Вкладення

en: Topic
uk: Тема

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Speaker
uk: Доповідач

en: Credits
uk: Подяки

en: Migration
uk: Перенесення...

en: Duplicate titles
uk: Дублікати заголовків
