Mime Mail (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: The subject of the message.
bo: བརྡ་འཕྲིན་དེའི་བརྗོད་བྱ།

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: System
bo: མ་ལག

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: Current
bo: མིག་སྔར

en: Recipient
bo: ལེན་མཁན

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: access denied
bo: བེད་སྤྱོད་བཀག་འགོག་བྱས་ཚར

en: The email address to which the message should be sent OR enter [node:author:mail], [comment:author:mail], etc. if you would like to send an e-mail to the author of the original post.
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང་འདི་ནི་ཆ་འཕྲིན་གཏོང་ས་ཡིན་པ་དང་། ཡང་ན་[node:author:mail]་དང་ [comment:author:mail]་སོགས་བྲིས་ནས་ཐོག་མ་རྩོམ་ཡིག་སྤེལ་མཁན་གྱི་རྩོམ་སྒྲིག་མཁན་ལ་གློག་ཡིག་ཞིག་སྐུར་ཆོག

en: Enter a valid email address or use a token e-mail address such as %author.
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང་ཡང་དག་ཞིག་གམ་གློག་ཡིག་གི་མཚོན་གྲངས། དཔེར་ན།%author་ལྟ་བུ་ཞིག་སྤྱོད་པ།
