Mime Mail (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Subject
eu: Gaia

en: Email settings
eu: E-posta ezarpenak

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Mail
eu: Posta

en: Email
eu: Eposta

en: The subject of the message.
eu: Mezuaren gaia

en: To
eu: Nori

en: Roles
eu: Zereginak

en: System
eu: Sistema

en: Domain
eu: Domeinua

en: Current
eu: Unekoa

en: Recipient
eu: Hartzailea

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: access denied
eu: Sarbidea ukatuta

en: Attachments
eu: Eranskinak

en: rules
eu: erregelak

en: Sender name
eu: Bidaltzailearen izena
