Mime Mail (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Subject
ka: სათაური

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: The subject of the message.
ka: შეტყობინების სათაური.

en: To
ka: მიმღები

en: Roles
ka: როლები

en: System
ka: სისტემა

en: Domain
ka: დომენი

en: Current
ka: მიმდინარე

en: Recipient
ka: მიმღები

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული

en: access denied
ka: წვდომა აკრძალულია

en: Attachments
ka: მიმაგრებული ფაილები
