Mime Mail (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Subject
lt: Tema

en: Email settings
lt: El. pašto nustatymai

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Default
lt: Numatytasis

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Mail
lt: Paštas

en: Email
lt: El. paštas

en: The subject of the message.
lt: Žinutės tema.

en: To
lt: Iki

en: Roles
lt: Rolės

en: System
lt: Sistema

en: Domain
lt: Domenas

en: Current
lt: Dabartinis

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: access denied
lt: prieiga uždrausta

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: PHP DOM Extension
lt: PHP DOM Plėtinys

en: Enter a valid email address or use a token e-mail address such as %author.
lt: Įveskite teisingą el. pašto adresą arba naudokite el. pašto žymę (angl. token), pvz. %author.
