Mime Mail (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Email settings
nl: E-mail-instellingen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Default
nl: Standaard

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Mail
nl: E-mail

en: Email
nl: E-mail

en: The subject of the message.
nl: Het onderwerp van het bericht.

en: To
nl: Naar

en: Roles
nl: Rollen

en: System
nl: Systeem

en: Domain
nl: Domein

en: Current
nl: Huidige

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: access denied
nl: geen toegang

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: The mail's subject.
nl: Onderwerp van de mail.

en: rules
nl: regels

en: Sender name
nl: Naam afzender

en: The email address to which the message should be sent OR enter [node:author:mail], [comment:author:mail], etc. if you would like to send an e-mail to the author of the original post.
nl: Het e-mailadres waar het bericht naartoe wordt gestuurd OF gebruik: [node:author:mail], [comment:author:mail], enz. als u een e-mail wilt versturen naar de auteur van de originele tekst.

en: PHP DOM Extension
nl: PHP DOM-extensie

en: Enter a valid email address or use a token e-mail address such as %author.
nl: Vul een geldig e-mailadres in of gebruik een token e-mailadres zoals %author.

en: Sender e-mail address
nl: E-mailadres van de afzender
