Mime Mail (7.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Subject
os: Темæ

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Default
os: Æнæивд
