Mime Mail (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Subject
ta: பொருள்

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: System
ta: அமைப்பு

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை

en: access denied
ta: அணுகல் மறுக்கப்பட்டது
