Mime Mail (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Email
th: อีเมล

en: The subject of the message.
th: ชื่อเรื่องของข้อความ

en: To
th: ถึง

en: System
th: ระบบ

en: Domain
th: โดเมน

en: Current
th: ปัจจุบัน

en: Recipient
th: ผู้รับ

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: access denied
th: ปฏิเสธการเข้าใช้

en: Sender name
th: ชื่อผู้ส่ง
