Mime Mail (7.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Body
af: Teks

en: Subject
af: Onderwerp

en: Email settings
af: Epos-instellings

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Mail
af: E-pos

en: To
af: Aan

en: Roles
af: Rolle

en: System
af: Stelsel

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie

en: access denied
af: toegang geweier

en: Attachments
af: Aanhangsels
