Mime Mail (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Subject
eo: Temo

en: Email settings
eo: Retpoŝtaj agordoj

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: The subject of the message.
eo: La temo de la mesaĝo.

en: To
eo: Al

en: Roles
eo: Roloj

en: System
eo: Sistemo

en: Recipient
eo: Ricevonto

en: Not installed
eo: Ne instalita

en: access denied
eo: aliro malpermesata

en: Attachments
eo: Alkroĉaĵoj
