Mime Mail (7.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Email
ku: ئیمێل

en: The subject of the message.
ku: ناونیشانی پەیام.

en: To
ku: بۆ

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: System
ku: سیسته‌م

en: Recipient
ku: وەرگر

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: access denied
ku: بینین قەدەغەکراوە

en: Attachments
ku: پاشکۆکان
