Mime Mail (7.x-1.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Mail
ml: മെയിൽ

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: System
ml: സിസ്റ്റം

en: Recipient
ml: സ്വീകർത്താവ്

en: access denied
ml: പ്രവേശനം തടഞ്ഞിരിക്കുന്നു
