Mime Mail (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Subject
bg: Тема

en: Language
bg: Език

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: error
bg: грешка

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: action
bg: действие

en: Email
bg: Е-поща

en: The subject of the message.
bg: Тема на съобщението.

en: To
bg: До

en: Roles
bg: Роли

en: System
bg: Система

en: Recipient
bg: Получател

en: Not installed
bg: Не е инсталирана

en: access denied
bg: Отказан достъп

en: Attachments
bg: Прикачени файлове

en: Key
bg: Ключ

en: Cannot use %author token in this context.
bg: Не може да използвате признака %author в този контекст.
