Mime Mail (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Subject
el: Θέμα

en: Language
el: Γλώσσα

en: Email settings
el: Ρυθμίσεις email

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: error
el: σφάλμα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: action
el: Ενέργεια

en: The subject of the message.
el: Το κείμενο του μηνύματος.

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: To
el: Προς

en: Roles
el: Ρόλοι

en: System
el: Σύστημα

en: Recipient
el: Παραλήπτης

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: access denied
el: δεν επιτρέπεται η πρόσβαση

en: Attachments
el: Συνημμένα

en: Key
el: Κλειδί

en: Cannot use %author token in this context.
el: Δεν είναι δυνατή η χρησιμοποίηση του κουπονιού %author σε αυτό το γενικό πλαίσιο.

en: Sender name
el: Όνομα αποστολέα

en: The email address to which the message should be sent OR enter [node:author:mail], [comment:author:mail], etc. if you would like to send an e-mail to the author of the original post.
el: Η διεύθυνση e-mail στην οποία θα πρέπει να σταλεί Ή εισάγετε [node:author:mail], [comment:author:mail], κλπ. αν θέλετε να στείλετε ένα e-mail στον συντάκτη της αρχικής δημοσίευσης.

en: PHP DOM Extension
el: Επέκταση PHP DOM

en: Enter a valid email address or use a token e-mail address such as %author.
el: Εισάγετε μια έγκυρη διεύθυνση e-mail ή χρησιμοποιήστε μία διεύθυνση e-mail-σύμβολο, όπως %author.
