Mime Mail (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (46 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Subject
et: Teema

en: Language
et: Keel

en: Email settings
et: E-posti seaded

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: error
et: veateade

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Mail
et: E-post

en: action
et: toiming

en: Email
et: E-kiri

en: The subject of the message.
et: Sõnumi teemarida.

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: To
et: Kellele

en: Roles
et: Rollid

en: System
et: Süsteem

en: Recipient
et: Adressaat

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: access denied
et: ligipääs keelatud

en: Attachments
et: Manused

en: Key
et: Võti

en: HTML E-mail settings
et: HTML E-posti seaded

en: Use mime mail for all messages
et: Kasuta mime maili kõikide kirjade jaoks

en: Use the mime mail module to deliver all site messages.  With this option, system emails will have styles and formatting
et: Kasuta mime mail moodulit kõikide saidilt väljuvate kirjade saatmiseks. Selle valikuga lisandub vormindus ka süsteemsetele kirjadele

en: Plaintext email only
et: Ainult tavatekstiga e-post

en: This option disables the use of email messages with graphics and styles.  All messages will be converted to plain text.
et: See valik ei võimalda vormindatud ja piltidega e-kirjade saatmist. Kõik kirjad muudetakse tekstipõhiseks.

en: Process incoming messages posted to this site
et: Töötle sissetulevaid kirju

en: This is an advanced setting that should not be enabled unless you know what you are doing
et: See on keerukas seade ning ei tohiks olla aktiveeritud juhul kui sa ei tea mida see teeb

en: Message validation string
et: Sõnumi valideerimisstring

en: This string will be used to validate incoming messages.  It can be anything, but must be used on both sides of the transfer
et: Seda stringi kasutatakse sissetulevate kirjade valideerimiseks. See võib olla vabalt valitav string, kuid teda tuleb kasutada nii saatjal kui vastuvõtjal

en: E-mail engine
et: E-posti mootor

en: Choose an e-mail engine for sending mails from your site.
et: Vali sellelt saidil kasutatav e-posti mootor, mida kasutatakse e-kirjade väljasaatmiseks.

en: Engine specific settings
et: Mootoripõhised seaded

en: Please choose a mail engine.
et: Palun vali e-posti mootor.

en: Check this option if you do not wish to receive email messages with graphics and styles
et: Märgista see valik kui soovid saada piltide ja vormindatud tekstidega kirju

en: Default mailing engine using drupal_mail().
et: Vaikimisi e-posti mootor, mis kasutab drupal_mail() funktsiooni.

en: Authentication error for POST e-mail
et: POST e-kirja audentimisviga

en: rules
et: reeglid

en: Cannot use %author token in this context.
et: Märgendit %author ei saa selles kontekstis kasutada.

en: Mime Mail CSS Compressor
et: Mime Mail CSS kompressor

en: Converts CSS to inline styles in an HTML message. Requires PHP 5.x and the DOM extension
et: Muudab CSSi HTML kirjades inline stiilideks. Vajab PHP 5.x versiooni ja DOM laiendust.

en: Sender name
et: Saatja nimi

en: PHP DOM Extension
et: PHP DOM laiendus

en: Fixed language
et: Fikseeritud keel
