Mime Mail (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (77 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Subject
hu: Tárgy

en: Language
hu: Nyelv

en: Email settings
hu: Email beállítások

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: error
hu: hiba

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Mail
hu: Levél

en: action
hu: művelet

en: Email
hu: E-mail

en: The subject of the message.
hu: Az üzenet tárgya

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: To
hu: Hova

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: System
hu: Rendszer

en: Recipient
hu: Címzett

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: access denied
hu: A hozzáférés megtagadva

en: Attachments
hu: Csatolmányok

en: Key
hu: Kulcs

en: The mail's subject.
hu: A levél tárgya.

en: HTML E-mail settings
hu: HTML email beállítások

en: Use mime mail for all messages
hu: Használja a <em>Mime Mail</em> modult minden üzenethez

en: Use the mime mail module to deliver all site messages.  With this option, system emails will have styles and formatting
hu: Használja a <em>Mime Mail</em> modult az oldal minden üzenetének továbbításához. Ezzel a lehetőséggel a rendszer-emailek stíluslapokkal is formázhatóak lesznek.

en: Plaintext email only
hu: Csak egyszerű szöveges email

en: This option disables the use of email messages with graphics and styles.  All messages will be converted to plain text.
hu: Ez a beállítás kikapcsolja a képek és a stílusok használatát az emailben. Minden üzenet egyszerű szöveggé alakul.

en: Process incoming messages posted to this site
hu: A webhelyre beérkezett üzenetek feldolgozása

en: This is an advanced setting that should not be enabled unless you know what you are doing
hu: Ez egy speciális beállítás, amelyet nem szabad engedélyezni, kivéve, ha pontosan ismertek a következmények.

en: Message validation string
hu: Üzenetérvényesítő karaktersorozat

en: This string will be used to validate incoming messages.  It can be anything, but must be used on both sides of the transfer
hu: Ez a karaktersorozat érvényesíti a bejövő üzeneteket. Ez bármi lehet, de használni kell az átvitelhez mindkét részről.

en: E-mail engine
hu: Email rendszer

en: Choose an e-mail engine for sending mails from your site.
hu: Ki kell választani az email továbbító rendszert, mely az üzenetek küldésre használt ezen a webhelyen.

en: Engine specific settings
hu: Továbbító rendszertől függő beállítások

en: Please choose a mail engine.
hu: Ki kell választani egy email küldő rendszert.

en: Check this option if you do not wish to receive email messages with graphics and styles
hu: Ezzel a beállítással letilthatóak a képek és a stílusok a bejövő levelekben.

en: Default mailing engine using drupal_mail().
hu: Az alapértelmezés szerinti levélküldő rendszer, amit a drupal_mail() használ.

en: Authentication error for POST e-mail
hu: Hitelesítési hiba email küldés közben

en: rules
hu: szabályok

en: Cannot use %author token in this context.
hu: Ebben a környezetben nem használható a következő vezérjel: %author

en: Mime Mail CSS Compressor
hu: Mime Mail CSS tömörítő

en: Converts CSS to inline styles in an HTML message. Requires PHP 5.x and the DOM extension
hu: A HTML üzenetben szereplő stílusokká alakítja át a CSS beállításokat. PHP 5.x és DOM kiterjesztés szükséges a működéséhez.

en: Sender name
hu: Feladó neve

en: The email address to which the message should be sent OR enter [node:author:mail], [comment:author:mail], etc. if you would like to send an e-mail to the author of the original post.
hu: Meg kell adni a címzett e-mail címét VAGY valamelyik helyettesítő vezérjelet, például [node:author:mail], [comment:author:mail] stb., ha az eredeti bejegyzés szerzőjének kell e-mailt küldeni.

en: PHP DOM Extension
hu: PHP DOM kiterjesztés

en: Enter a valid email address or use a token e-mail address such as %author.
hu: Érvényes e-mail címet vagy egy olyan e-mailt tartalmazó vezérjelet kell megadni, mint amilyen az %author.

en: Mime Mail Compress requires the PHP DOM extension to be enabled.
hu: A <em>Mime Mail</em> tömörítéshez szükséges a PHP DOM kiterjesztés engedélyezése.

en: Select the roles whose users should receive the mail.
hu: Ki kell választani a címzettek szerepkörét.

en: The name that all site e-mails will be from when using default engine.
hu: A feladó neve, amelyet az alapértelmezés szerinti továbbító rendszer használ minden weboldalról küldött emailnél.

en: Sender e-mail address
hu: Feladó email címe

en: The e-mail address that all site e-mails will be from when using default engine.
hu: Az email cím, amelyet az alapértelmezés szerinti továbbító rendszer használ minden, a weboldalról küldött emailnél.

en: Include site style sheets
hu: Használja a webhely stíluslapjait

en: Gather all style sheets when no mail.css found in the default theme directory.
hu: Összegyűjti az összes stíluslapot, ha nem található mail.css fájl az alapértelmezés szerinti smink könyvtárában.

en: HTML message
hu: HTML üzenet

en: Text message
hu: Szöveges üzenet

en: Optional plaintext portion of a multipart message.
hu: Egyszerű szöveges rész lehetősége egy többrészes üzenetben.

en: CC Recipient
hu: Másolat címzettje

en: The mail's carbon copy address. You may separate multiple addresses with comma.
hu: A levél látható másolatának címzettje. Több cím is megadható vesszővel elválasztva.

en: BCC Recipient
hu: Rejtett másolat címzettje

en: The mail's blind carbon copy address. You may separate multiple addresses with comma.
hu: A levél rejtett másolatának címzettje. Több cím is megadható vesszővel elválasztva.

en: Send an HTML e-mail
hu: Egy HTML levél küldése

en: The mail's recipient address. You may separate multiple addresses with comma and use %author if the recipient is the author of the original post.
hu: A levél címzettjének címe. Vesszővel elválasztva megadható több cím és használható az %author is, ha a címzett az eredeti tartalom szerzője.

en: The message body in HTML format. You may include the following variables: %site_name, %username, %node_url, %node_type, %title, %teaser, %body. Not all variables will be available in all contexts.
hu: Az üzenet rész a HTML formátumban. A következő változók használhatóak benne: %site_name, %username, %node_url, %node_type, %title, %teaser, %body. Nem minden változó használható mindegyik környezetben.

en: Please enter a valid e-mail address or %author.
hu: Érvényes email címet, vagy az %author változót kell megadni.

en: Sent HTML email to %recipients
hu: A HTML üzenet kézbesítve lett ide: %recipients

en: Unable to send HTML email to %recipients
hu: A HTML üzenet nem kézbesíthető ide: %recipients

en: Mime Mail Action
hu: <em>Mime Mail</em> akciók

en: Provide actions for Mime Mail.
hu: A Drupal alap akcióit kiterjeszti a <em>Mime Mail</em> modul használatával.

en: Use simple address format
hu: Egyszerű címformátum használata

en: Use the simple format of user@example.com for all email addresses.
hu: Az email címek a megszokott user@example.com formátumban használhatóak.

en: The sender's name. Leave it empty to use the site-wide configured name.
hu: A küldő neve. Üresen hagyva, a teljes webhelyre beállított nevet fogja használni.

en: The sender's address. Leave it empty to use the site-wide configured address.
hu: A küldő email címe. Üresen hagyva, a teljes webhelyre beállított címet fogja használni.

en: Send HTML e-mail
hu: HTML e-mail küldése

en: Fixed language
hu: Rögzített nyelv

en: Send mail only to active users.
hu: Levél küldése csak az aktív felhasználók részére.
