Mime Mail (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Subject
lv: Temats

en: Language
lv: Valoda

en: Email settings
lv: E-pasta iestatījumi

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: error
lv: kļūda

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Mail
lv: Pasts

en: action
lv: darbība

en: Email
lv: E-pasts

en: The subject of the message.
lv: Ziņas tēma.

en: To
lv: Kam

en: Roles
lv: Lomas

en: System
lv: Sistēma

en: Recipient
lv: Saņēmējs

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: access denied
lv: pieeja liegta

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: Key
lv: Atslēga

en: Plaintext email only
lv: Tikai atklātā teksta e-pasts

en: Check this option if you do not wish to receive email messages with graphics and styles
lv: Iezīmē šo opciju, ja nevēlies saņemt e-pasta vēstules ar grafikām un stiliem.
