Mime Mail (7.x-1.0-beta1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Language
mg: Teny

en: error
mg: hadisoana

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: access denied
mg: Tsy azo hidirana
