Mime Mail (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Subject
ne: विषय

en: Language
ne: भाषा

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: error
ne: त्रुटि

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: action
ne: कार्य

en: Email
ne: ईमेल

en: To
ne: लाई

en: Roles
ne: भूमिका

en: System
ne: प्रणाली

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: access denied
ne: अनुमति छैन
