Mime Mail (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (45 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Subject
ro: Subiect

en: Language
ro: Limba

en: Email settings
ro: Setări e-mail

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: error
ro: eroare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Mail
ro: E-mail

en: action
ro: acțiune

en: Email
ro: email

en: The subject of the message.
ro: Subiectul mesajului.

en: Advanced Settings
ro: Setări Avansate

en: To
ro: Către

en: Roles
ro: Roluri

en: System
ro: Sistem

en: Recipient
ro: Destinatar

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: access denied
ro: acces interzis

en: Attachments
ro: Ataşamente

en: Key
ro: Cheie

en: The mail's subject.
ro: Subiect e-mail.

en: HTML E-mail settings
ro: Setări pentru E-mail HTML

en: Use mime mail for all messages
ro: Se folosește mime mail pentru toate mesajele

en: Use the mime mail module to deliver all site messages.  With this option, system emails will have styles and formatting
ro: Utilizați modulul mime mail pentru a livra toate mesajele site-ului. Cu această opţiune, e-mail-urile de sistem vor avea stiluri şi formatări

en: Plaintext email only
ro: Numai mesaje cu text simplu

en: This option disables the use of email messages with graphics and styles.  All messages will be converted to plain text.
ro: Această opțiune dezactivează folosirea mesajelor de e-mail-uri cu imagini şi stiluri. Toate mesajele vor fi convertite în text simplu.

en: Process incoming messages posted to this site
ro: Procesare mesaje primite postate pe acest site

en: This is an advanced setting that should not be enabled unless you know what you are doing
ro: Aceasta este o setare avansată care nu ar trebui să fie activată dacă nu ştiți ce faceți

en: Message validation string
ro: Șir de caractere pentru validarea mesajului

en: This string will be used to validate incoming messages.  It can be anything, but must be used on both sides of the transfer
ro: Acest şir va fi utilizat pentru a valida mesajele primite. El poate să conțină orice, dar trebuie să fie folosit în ambele părți ale transferului

en: E-mail engine
ro: Motor E-mail

en: Choose an e-mail engine for sending mails from your site.
ro: Alegeți un motor de e-mail pentru a trimite e-mailuri de la site-ul dumneavoastră.

en: Engine specific settings
ro: Setări specifice pentru motor e-mail

en: Please choose a mail engine.
ro: Vă rugăm să alegeţi un motor de e-mail.

en: Check this option if you do not wish to receive email messages with graphics and styles
ro: Selectaţi această opţiune dacă nu doriţi să primiţi mesajele de e-mail cu elemente grafice și stiluri

en: Default mailing engine using drupal_mail().
ro: Motorul de trimitere implicit folosind drupal_mail().

en: Authentication error for POST e-mail
ro: Eroare de identificare pentru POST e-mail

en: Cannot use %author token in this context.
ro: Nu se poate folosi tokenul %author în acest context.

en: Sender name
ro: Numele expeditorului

en: PHP DOM Extension
ro: Extensie PHP DOM

en: Edit Mime Mail user settings
ro: Editați setările utilizatorului Mime Mail

en: Send arbitrary files
ro: Trimite fișiere arbitrare
