Mime Mail (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Subject
sq: Subjekti

en: Language
sq: Gjuha

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: error
sq: gabim

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: action
sq: aksioni

en: The subject of the message.
sq: Subjekti i mesazhit.

en: To
sq: Për

en: Roles
sq: Rolet

en: System
sq: Sistemi

en: Recipient
sq: Marrës

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar

en: access denied
sq: ndalohet hyrja

en: Attachments
sq: Të bashkangjitur

en: Cannot use %author token in this context.
sq: I pamundur përdorimi i token %author në këtë kontekst.
