Mime Mail (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Subject
te: విషయం

en: Language
te: భాష

en: Email settings
te: ఈమెయిలు అమరికలు

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: error
te: సమస్య

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Mail
te: మెయిల్

en: action
te: చర్య

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: To
te: ఎవరికి

en: Roles
te: పాత్రలు

en: System
te: వ్యవస్థ

en: access denied
te: అనుమతి నిరాకరణ

en: Attachments
te: జోడింపులు
