Mime Mail (7.x-1.0-beta3) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Body
br: Korf

en: Subject
br: Danvez

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Mail
br: Postel

en: Email
br: Chomlec'h postel
