Mime Mail (7.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Subject
ca: Assumpte

en: Language
ca: Llengua

en: Email settings
ca: Configuració del correu electrònic

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Mail
ca: Correu

en: action
ca: acció

en: Email
ca: Correu electrònic

en: The subject of the message.
ca: L'assumpte del missatge.

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: To
ca: Per

en: Roles
ca: Rols

en: System
ca: Sistema

en: Recipient
ca: Destinatari

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: access denied
ca: accés denegat

en: Attachments
ca: Adjunts

en: Key
ca: Clau

en: Plaintext email only
ca: Correu electrònic només en text pla

en: Check this option if you do not wish to receive email messages with graphics and styles
ca: Seleccioneu aquesta opció si no voleu rebre missatges electrònics amb gràfics o estils de format

en: Cannot use %author token in this context.
ca: No pot fer servir %author en aquest context.

en: Sender name
ca: Nom del remitent

en: The email address to which the message should be sent OR enter [node:author:mail], [comment:author:mail], etc. if you would like to send an e-mail to the author of the original post.
ca: L'adreça de correu electrònic a la qual s'ha d'enviar el missatge o introduïu [node:author:mail], [comment:author:mail], etc si voleu enviar un correu electrònic a l'autor original de l'entrada

en: PHP DOM Extension
ca: Extensió DOM del PHP

en: Enter a valid email address or use a token e-mail address such as %author.
ca: Introduïu una adreça de correu electrònic vàlida o utilitzeu un token d'adreça de correu electrònic com %author.

en: Check this option if you do not wish to receive email messages with graphics and styles.
ca: Marqueu aquesta opció si no desitja rebre missatges de correu electrònic amb gràfics i estils.
