Mime Mail (7.x-1.0-beta3) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Subject
cy: Testun

en: Language
cy: Iaith

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: error
cy: gwall

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: action
cy: gweithred

en: The subject of the message.
cy: Pwnc y neges.

en: To
cy: I

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Recipient
cy: Derbynnydd

en: Not installed
cy: Heb ei osod

en: Attachments
cy: Atodiadau

en: Key
cy: Allwedd

en: Cannot use %author token in this context.
cy: Methu defnyddio tocyn %author yn y cyd-destun yma.
