Mime Mail (7.x-1.0-beta3) - en to fil translation catalogue (12 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Subject
fil: Paksa

en: Language
fil: Wika

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: error
fil: mali

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: To
fil: Para kay

en: Roles
fil: Mga papel

en: System
fil: Sistema

en: Key
fil: Susi
